KUP mieszkanie lub dom – otrzymasz nowe drzwi wejściowe,

 

50% taniej - promocja

 

Regulamin promocji „ Nowe drzwi na nowe mieszkanie lub domu”

 

1. Celem promocji jest udzielenie naszym Klientom ekstra rabatu na kupno drzwi wejściowych według zasad określonych niniejszym Regulaminem.

2. Promocja trwa w okresie od 01.11.2011 do 31.10.2012 lub wyczerpania się asortymentu.

3. Organizatorem Promocji „Nowe drzwi na nowe mieszkanie lub dom” jest firma Aspect Tomasz Barski z siedzibą w Żorach, ul. Kościuszki 18, 44-240 Żory, zwana dalej Aspect, Aspect Nieruchomości lub Organizatorem.

4. Promocja została wdrożona we wszystkich biurach sieci Aspect Nieruchomości na terenie Polski.

5. W Promocji mogą wziąć udział wyłącznie Klienci firmy Aspect Nieruchomości, którzy mają podpisaną aktualną umową pośrednictwa na kupno nieruchomości i dodatkowo spełnią warunki określone niniejszym regulaminem.

6. Organizator Promocji zobowiązuje się do pokrycia 50% wartości ceny brutto jednych nowych standardowych drzwi wejściowych (opisanych dokładnie w pkt 10, 11 niniejszego regulaminu) do mieszkań i domów klientom, którzy dokonają zakupu za pośrednictwem firmy Aspect Nieruchomości mieszkania lub domu z rynku pierwotnego lub wtórnego o wartości minimum 100 000zł.

7. Katalog drzwi objętych promocją jest dostępny w placówkach biura Aspect Nieruchomości lub u konsultantów ds nieruchomości.

8. Producentem drzwi jest firma KR Center ul. Spółdzielcza 1, 44-240 Żory.

9. Promocją są objęte drzwi wejściowe wewnętrzne do mieszkań wykonane na bazie ramy z drewna iglastego, która wypełniona jest płytą termoizolacyjną. Obustronnie oklejona płytą MDF frezowaną, pokrytą folią dekoracyjną CLP o grubości 0,35mm. Zastosowano unikalną technologię okleinowania powierzchni bez łączenia na krawędziach przylgi. Dostępne wymiary drzwi to „80” i „90”. Modele z kolekcji Bastion.

      Wyposażenie:

- Dwa zamki niezależne

- Uszczelka w skrzydle i ościeżnicy

- Trzy zawiasy z wkładką tytanową, posiadające możliwość regulacji w trzech płaszczyznach

- Bolce antywyważeniowe 3 sztuki

- Wizjer

- Próg drewniany w kolorze skrzydła z nakładkami aluminiowymi i uszczelką

10. Promocją są objęte drzwi stalowe wejściowe do budynków i mieszkań, skrzydło pełne lub przeszklone wykonane jest w wersji przylgowej o grubości 55mm. Zewnętrzne powierzchnie skrzydeł wykonane są z blachy ocynkowanej ogniowo o grubości 0,7 mm i pokryte drewnopodobną folią PVC w kolorach złoty dąb, mahoń i orzech. Wypełnienie termoizolacyjne stanowi styropian FS-15. Modele z kolekcji Wenus, Grand, Elipsa,

            Wyposażenie:

- Trójbolcowy zamek górny i dolny

- Trzy zawiasy

- Trzy bolce antywyważeniowe

- W drzwiach przeszklonych szyba hartowana zespolona wewnątrz wzbogacona witrażem dopasowana ościeżnica stalowa wykonana z blachy 1,5 mm ocynkowana ogniowo pokryta folią drewnopodobną PVC.

- Uszczelka i próg

11. Klient korzysta z promocji dobrowolnie.

12. Promocja obejmuje tylko i wyłącznie drzwi opisane w pkt 10 i 11 o standardowych wymiarach, wszelkie dodatkowe elementy nie są objęte promocją.

13. Nie można łączyć tej promocji z innymi promocjami i rabatami udzielonymi klientowi przez firmę Aspect Nieruchomości.

14. Zamówienie wybranych drzwi odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem firmy Aspect Nieruchomości, na piśmie. Klient jest zobowiązany podać dokładny model i kierunek otwierania drzwi, oraz wymiary otworu.

15. Producent drzwi wskazuje firmę, która wykona dokładny obmiar i montaż.

16. Za realizację zamówienia odpowiada producent drzwi.

17. Każdy Klient może wziąć udział w Akcji wielokrotnie, jednakże każdorazowo musi spełnić wszystkie warunki zawarte w niniejszym regulaminie.

18. Podpisanie przez Klienta zamówienia na drzwi jest równoznaczne z wzięciem udziału w Promocji oraz z akceptacją warunków niniejszego regulaminu.

19. Postanowienia niniejszego Regulaminu nie wyłączają ani nie ograniczają uprawnień przysługujących Klientowi na podstawie obowiązującego prawa.

20. Treść niniejszego regulaminu będzie udostępniona w okresie trwania Promocji na stronie www.aspect.info.pl

21. Regulamin Promocji jest jedynym dokumentem określającym zasady jego przeprowadzania.

22. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień regulaminu oraz do odwołania Programu.

 

Aspect Nieruchomości - organizator promocji